My Favorite Movies
| cassiopee1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 2 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 4 |
Message in a Bottle 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre (Asterix and Obelix Meet Cleopatra) 2002, PG) |
|
| 6 |
The Horse Whisperer 1998, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
I Am Sam 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 10 |
Léon (The Professional) 1994, R) |
|
| 11 |
The Score 2001, R) |
|
| 12 |
Radio 2003, PG) |












