Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  cassiechu's Rating My Rating
1
Coach Carter 2005,  PG-13)
Coach Carter
SWEET this is a really good movie i think its based on a true story so watch it!
2
Honey 2003,  PG-13)
Honey
hott
3
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
iv watched this for about 4 times at least
4
Open Season 2006,  PG)
Open Season
this is so friggin COOL
5
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
this aint bad they r so cute
6
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
omg you must really watch it its the best
7
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
Music and Lyrics
i watched this in australia just last week, i love it! sweet
8
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
hilary's in it well, good for lil kids tho
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
10
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
seen it for 3 times
11
Click 2006,  PG-13)
Click
lame but its pretty good what the story is trying to tell us
12
Cars 2006,  G)
Cars
well, pretty boring its more about cars but i bet u can learn stuff from there

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments