Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  cassieallen11's Rating My Rating
1
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
i love this movie
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i love this movie
3
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
4
Confessions of Sorority Girls 1993,  R)
5
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
this is a bad ass movie
6
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
this movie is so cool
7
Step Up 2006,  PG-13)
8
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
9
Lady in the Water 2006,  PG-13)
10
Snakes on a Plane 2006,  R)
11
Thirteen 2002,  R)
Thirteen
i love this movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments