My Favorite Movies


  caseyfaye317's Rating My Rating
1
The Devil's Rejects 2005,  R)
The Devil's Rejects
i soooooo love this movie ..one of my favs
2
Seven (Se7en) 1995,  R)
Seven (Se7en)
this is one of my favorites
3
300 2007,  R)
300
fight scenes are awesome!! and the abs are too lol
4
Wrong Turn 2003,  R)
5
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
6
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
7
Silver Bullet 1985,  R)
Silver Bullet
LOVE!
8
An American Werewolf in London 1981,  R)
An American Werewolf in London
YET ANOTHER CLASSIC
9
The Silence of the Lambs 1991,  R)
The Silence of the Lambs
GOOD TO WATCH ON RAINY AFTERNOONS
10
Thelma & Louise 1991,  R)
Thelma & Louise
LUV LUV LUV
11
Night of the Living Dead 1968,  R)
12
Fire With Fire 1986,  PG-13)
Fire With Fire
OMG HAVEN'T SEEN THIS ONE IN A WHILE BUT I SOOOOOOOOOO LOVE IT
13
Halloween 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments