My Favorite Movies


  carrlisha's Rating My Rating
1
I Know Who Killed Me 2007,  R)
I Know Who Killed Me
love it
2
Eve's Bayou 1997,  R)
Eve's Bayou
louv it
3
The Shining 1980,  R)
The Shining
love this crazy movie
4
Tamara 2005,  R)
5
Beetlejuice 1988,  PG)
6
The Craft 1996,  R)
7
The Marine 2006,  PG-13)
8
Freddy vs. Jason 2003,  R)
9
Major Payne 1995,  PG-13)
10
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
11
Hitman Hart: Wrestling with Shadows 1999,  R)
12
Boogeyman 2 2007,  Unrated)
13
The Game Plan 2007,  PG)
The Game Plan
i love The Rock
14
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
i love this movie
15
Ride 1998,  R)
Ride
i love this movie
16
Elizabeth 1998,  R)
17
The Dark Knight 2008,  PG-13)
18
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) 2008,  PG-13)
19
Pretty Woman 1990,  R)
20
Bring It On 2000,  PG-13)
21
Amityville II: The Possession 1982,  R)
22
Swimfan 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments