My Favorite Movies
| carosanchez63's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Agnes Browne 1999, R) |
|
| 4 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 5 |
A Little Princess 1995, G) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 8 |
My Life Without Me 2003, R) |
|
| 9 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 10 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 13 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 16 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
















