My Favorite Movies
| Carly77's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
A Lot Like Love 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 7 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 8 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 11 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 12 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Head of State 2003, PG-13) |
|
| 15 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |
|
| 18 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 19 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Orange County 2002, PG-13) |
|
| 21 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 22 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 23 |
Guess Who 2005, PG-13) |
|
| 24 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 25 |
A Walk to Remember 2002, PG) |

























