Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  carlos0123's Rating My Rating
1
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
Ocean's Twelve
one of the best movies i've eva seen!
2
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
one of my personal favourites
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
yes! a very good movie
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
AWESOME!!
5
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
SO FUNNY!
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
7
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
so so f*#king funny
8
Shrek 2001,  PG)
9
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
a champion movie!
10
Shrek the Third 2007,  PG)
11
Assassins 1995,  R)
12
The Legend of Zorro 2005,  PG)
13
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
14
Déjà Vu 2006,  PG-13)
15
Eurotrip 2004,  R)
16
Shanghai Knights 2003,  PG-13)
17
Shanghai Noon 2000,  PG-13)
Shanghai Noon
another of the best movies!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments