My Favorite Movies
| carlalatt's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 3 |
Chronicling Narnia: The C.S Lewis Story 2005, Unrated) |
|
| 4 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 5 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 6 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 7 |
Becoming Jane 2007, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |













