My Favorite Movies
| carja8469's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 2 |
Mrs. Winterbourne 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Lake Placid 1999, R) |
|
| 4 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 5 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 14 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 17 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 19 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |



















