Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  capricorn10's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
The Matrix 1999,  R)
5
The Matrix Reloaded 2003,  R)
6
The Prestige 2006,  PG-13)
7
A Beautiful Mind 2001,  PG-13)
8
Cinderella Man 2005,  PG-13)
9
Gattaca 1997,  PG-13)
10
X-Men 2000,  PG-13)
11
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
12
The Truman Show 1998,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments