My Favorite Movies


  canucky's Rating My Rating
1
Man of the House 1995,  PG)
Man of the House
very good
2
Trailer Park Boys: The Movie 2006,  R)
3
Chestnut: Hero of Central Park 2004,  G)
4
High School High 1996,  PG-13)
5
High School Musical 2 2007,  G)
6
Home Alone 4 2002,  Unrated)
7
Home Alone 1990,  PG)
8
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
9
Home Alone 3 1997,  PG)
10
Child's Play 3 1991,  R)
11
Child's Play 2 1990,  R)
12
Child's Play 1988,  R)
13
The Sandlot 1993,  PG)
14
The Sandlot 2 2005,  PG)
15
The Sandlot 3: Heading Home 2007,  PG)
16
Little Big League 1994,  PG)
17
Lenny the Wonder Dog 2004,  Unrated)
18
Fast & Furious 2009,  PG-13)
19
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
20
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
21
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments