Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  canuckgurl22's Rating My Rating
1
Les Miserables 1998,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
4
The Princess Bride 1987,  PG)
5
Pride and Prejudice 2005,  PG)
6
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
7
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
10
Sense and Sensibility 1995,  PG)
11
Chocolat 2000,  PG-13)
12
Finding Neverland 2004,  PG)
13
Phantom of the Opera 1943,  Unrated)
14
The Notebook 2004,  PG-13)
15
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
16
The Village 2004,  PG-13)
17
Batman Begins 2005,  PG-13)
18
WALL-E 2008,  G)
19
The Matrix 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments