My Favorite Movies
| cantigajim's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 10 |
We Are Marshall 2006, PG) |
|
| 11 |
Invincible 2006, PG) |
|
| 12 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Hustle & Flow 2004, R) |














