My Favorite Movies


  canizes's Rating My Rating
1
Star Trek: The Motion Picture 1979,  G)
2
Star Trek - First Contact 1996,  PG-13)
3
Star Trek - Insurrection 1998,  PG)
4
Star Trek - Nemesis 2002,  PG-13)
5
Star Trek V - The Final Frontier 1989,  PG)
6
Star Trek Generations 1994,  PG)
7
Star Trek VI - The Undiscovered Country 1991,  PG)
8
Star Trek II - The Wrath of Khan 1982,  PG)
9
Star Trek IV - The Voyage Home 1986,  PG)
10
Star Trek III - The Search for Spock 1984,  PG)
11
Star Trek: Of Gods and Men 2008,  Unrated)
12
Star Trek: A Captain's Log (William Shatner's Star Trek Memories) 1995,  Unrated)
13
Star Trek 2009,  PG-13)
14
Star Trek New Voyages: World Enough and Time 2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments