My Favorite Movies
| candypop20's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Damien: Omen II 1978, R) |
|
| 2 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 3 |
The Omen Legacy 2001, Unrated) |
|
| 4 |
The Omen 2006, R) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Wrong Turn 2: Dead End 2007, Unrated) |
|
| 9 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 10 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 11 |
Final Destination 2 2003, R) |











