My Favorite Movies


  candykane763's Rating My Rating
1
Some Like It Hot 1959,  Unrated)
2
Gentlemen Prefer Blondes 1953,  Unrated)
3
Disturbia 2007,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
A Cinderella Story 2004,  PG)
6
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
7
The Ring 2002,  PG-13)
8
Saw II 2005,  R)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
Finding Nemo 2003,  G)
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
12
Mean Girls 2004,  PG-13)
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
14
Meet The Fockers 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments