My Favorite Movies
Family Favorites!
| candygirl32's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 2 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 3 |
The Wizard of Oz 1939, G) |
|
| 4 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 5 |
102 Dalmatians 2000, G) |
|
| 6 |
Free Willy 1993, PG) |
|
| 7 |
101 Dalmatians 1961, G) |
|
| 8 |
Antz 1998, PG) |
|
| 9 |
Spy Kids 2001, PG) |
|
| 10 |
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006, PG) |










