My Favorite Movies
| candiceolsen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Grease 1978, PG) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Happy Feet 2006, PG) |














