My Favorite Movies
| CanadianToker's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Idiocracy 2006, R) |
|
| 2 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 3 |
Jay and Silent Bob Strike Back 2001, R) |
|
| 4 |
Dogma 1999, R) |
|
| 5 |
Chasing Amy 1997, R) |
|
| 6 |
Clerks 1994, R) |
|
| 7 |
Mallrats 1995, R) |
|
| 8 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Cable Guy 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Jersey Girl 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Royal Tenenbaums 2002, R) |
|
| 15 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 16 |
Club Dread 2004, R) |
|
| 17 |
Trailer Park Boys: The Movie 2006, R) |

















