Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  canadagirl's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
seen it and loveeeeeeeee it soo much
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
seen it and heart toughting
3
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
Sister Act 2: Back in the Habit
i love it
4
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
love it and seen it
5
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
i love this one
6
Honey 2003,  PG-13)
Honey
i love this movie
7
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
8
Stick It 2006,  PG)
9
Bring It On 2000,  PG-13)
10
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
11
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments