My Favorite Movies
| camobaby19's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Ring Two 2005, PG-13) |










