My Favorite Movies
| cammygrl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 2 |
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993, R) |
|
| 3 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 4 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 5 |
Scarface 1983, R) |
|
| 6 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Walking Tall 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Hostel 2006, R) |
|
| 9 |
Saw III 2006, R) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 12 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 13 |
Wes Craven's New Nightmare 1994, R) |
|
| 14 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 15 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 16 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 17 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 18 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 19 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 20 |
Taking Lives 2004, R) |
|
| 21 |
Original Sin 2001, R) |
|
| 22 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 23 |
Ladder 49 2004, PG-13) |























