Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  calumj1's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
2
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
The Benchwarmers
very gud movie
3
Underworld: Evolution 2006,  R)
4
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
very funny lol
5
Into the Blue 2005,  PG-13)
Into the Blue
sexy jessica pwew pwew
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
gud movie
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
the second best
8
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
best war scence ever
9
Stick It 2006,  PG)
Stick It
its a mean movie with aot of hot grl hehe like Missy Peregrym
10
Tsotsi (Thug) 2005,  R)
Tsotsi (Thug)
gud and true south african movie
11
The Gods Must Be Crazy 1981,  PG)
The Gods Must Be Crazy
very south african movie haha
12
The Gods Must Be Crazy II 1990,  PG)
The Gods Must Be Crazy II
very very funny
13
You Got Served 2004,  PG-13)
14
Step Up 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments