My Favorite Movies
| Calimous's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 2 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 4 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 5 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 7 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 8 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 13 |
The Truman Show 1998, PG) |
|
| 14 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 15 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 16 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 17 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 18 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 19 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 21 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 23 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 25 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |

























