My Favorite Movies
Horror, Action, Comedy and anything good
| caliguy1968's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 3 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 8 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 9 |
Old School 2003, R) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 12 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 13 |
Shrek 2001, PG) |













