My Favorite Movies
| caligirl303's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Hitcher 1986, R) |
|
| 8 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 9 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 12 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 13 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 14 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 16 |
Freedom Writers 2007, PG-13) |
|
| 17 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 18 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 19 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 20 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 21 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 23 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
























