My Favorite Movies
| Caitlyn87's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 3 |
Death to Smoochy 2002, R) |
|
| 4 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 5 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 6 |
SLC Punk 1998, R) |
|
| 7 |
BASEketball 1998, R) |
|
| 8 |
I Heart Huckabees 2004, R) |
|
| 9 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |










