My Favorite Movies
| caitlinfrost's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 4 |
High School Musical: The Concert 2007, Unrated) |
|
| 5 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 6 |
Bolt 2008, PG) |
|
| 7 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 8 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 9 |
Hannah Montana: One in a Million 2007, Unrated) |
|
| 10 |
Princess Protection Program 2009, G) |
|
| 11 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 12 |
Sonny with a Chance 2009, Unrated) |
|
| 13 |
Camp Rock: The Final Jam 2010, Unrated) |
|
| 14 |
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience 2009, G) |
|
| 15 |
The Suite Life on Deck , Unrated) |
|
| 16 |
The Suite Life of Zack & Cody: Lip Synchin' in the Rain 2008, Unrated) |
|
| 17 |
Prince and the Pauper 2009, Unrated) |
|
| 18 |
The Prince and the Pauper 1937, Unrated) |
|
| 19 |
A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper 2007, PG) |
|
| 20 |
Crossed Swords (The Prince and the Pauper) 1977, PG) |



















