My Favorite Movies
| caguas48's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Last of the Mohicans 1992, R) |
|
| 5 |
The Untouchables 1987, R) |
|
| 6 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 7 |
Apocalypto 2006, R) |
|
| 8 |
Exodus 1960, Unrated) |
|
| 9 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 10 |
Salvador 1986, R) |
|
| 11 |
Black Hawk Down 2001, R) |











