My Favorite Movies
| caghat's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Mr. Woodcock 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 6 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Daredevil 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 13 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 14 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 15 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |















