My Favorite Movies
| cabbie94's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Stuart Little 2 2002, PG) |
|
| 3 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 4 |
Dumbo 1941, G) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Robots 2005, PG) |
|
| 8 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 9 |
The Amazing Panda Adventure 1995, PG) |
|
| 10 |
Alaska 1996, PG) |
|
| 11 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 12 |
Rascal 1969, G) |












