Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  caamrit's Rating My Rating
1
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
2
School of Rock 2003,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
5
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
6
The Matrix 1999,  R)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
Silent Movie 1976,  PG)
9
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
10
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
11
Hyper Street Racing: Type B 2005,  Unrated)
12
Crank 2006,  R)
Crank
Statham at his best
13
The Time Machine 2002,  PG-13)
The Time Machine
it was hud
14
The Principal 1987,  R)
15
To Be or Not to Be 1942,  PG)
To Be or Not to Be
Absolutly hillarious!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments