Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  C4rMiN4's Rating My Rating
1
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
jajaja i love this film...!!! It´S grAte...!!! Es Mi FavOrITa...!!!
2
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
8
The Curious Case of Benjamin Button 2008,  PG-13)
The Curious Case of Benjamin Button
iT´s gOod..!!!
9
Troy 2004,  R)
10
Secret Window 2004,  PG-13)
Secret Window
iTs GraTe!!!
11
Matilda 1996,  PG)
Matilda
I loVe...!
12
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
I LOvE ThIs FIlMM...!!!
13
America's Sweethearts 2001,  PG-13)
America's Sweethearts
Jajajaja I lOve It....!!!
14
I Am Sam 2001,  PG-13)
I Am Sam
i really love it
15
Shakespeare in Love 1998,  R)
Shakespeare in Love
I lOve this Film...!!!
16
Luther 2003,  PG-13)
Luther
wOw...!
17
Toy Story 2 1999,  G)
18
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
Never Been Kissed
i love this film....!!!! OooUUU (U.U)
19
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
Harry Potter and the Half-Blood Prince
i LOve It...!!!! i really love it...!!! This was magnificent ...!!!
20
Whatever It Takes 2000,  PG-13)
Whatever It Takes
jajaja es buenisima...!!!!
21
She's All That 1999,  PG-13)
She's All That
es muy buena...!!!!
22
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
Ever After: A Cinderella Story
oOoOoO..!!
23
Gladiator 2000,  R)
24
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001,  R)
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain)
n_n es bueNiSiMa...!!!! :D
25
(500) Days of Summer 2009,  PG-13)
(500) Days of Summer
i ReaLLy LOVe ThIs FiLm...!!!! <3 <3 :) :)
26
Monsters, Inc. 2001,  G)
Monsters, Inc.
i love it...!
27
Monsters, Inc. 2 2012,  Unrated)
28
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011,  PG-13)
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
i LOVE IT...!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments