Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  C33MAC's Rating My Rating
1
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
Had me tripping
2
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
good movie
3
ATL 2006,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Better and shorter that I expected
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
didn't let me down
6
Saw 2004,  R)
Saw
funny (to me)
7
Saw II 2005,  R)
Saw II
still kinda funny(needs to be scary)
8
Saw III 2006,  R)
Saw III
acceptable
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
this movie caught my eye and is one of my favorites
10
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
funny movie
11
Anger Management 2003,  PG-13)
12
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
13
Big Daddy 1999,  PG-13)
14
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
15
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
bet its good

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments