My Favorite Movies


  c06clarek's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
Click 2006,  PG-13)
3
Little Man 2006,  PG-13)
4
Just My Luck 2006,  PG-13)
5
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
7
It's a Boy Girl Thing 2006,  PG-13)
8
Forrest Gump 1994,  PG-13)
9
Baby Boy 2001,  R)
10
Honey 2003,  PG-13)
11
She's the Man 2006,  PG-13)
12
Brown Sugar 2002,  PG-13)
13
Love Actually 2003,  R)
14
Home Alone 1990,  PG)
15
Home Alone 4 2002,  Unrated)
16
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
17
Home Alone 3 1997,  PG)
18
The Break-Up 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments