Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  c00ki3m0n5t3r's Rating My Rating
1
Pretty Woman 1990,  R)
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
Shrek 2 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
7
A Cinderella Story 2004,  PG)
8
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
9
Braveheart 1995,  R)
10
There's Something About Mary 1998,  R)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
13
Grease 1978,  PG)
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
15
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
16
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments