My Favorite Movies
| byu1591's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Cars 2006, G) |
|
| 11 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 12 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 13 |
The Wedding Date 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates 1986, PG-13) |














