My Favorite Movies
| bwaychick5678's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Into the Woods 1990, Unrated) |
|
| 6 |
Who Framed Roger Rabbit 1988, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |










