My Favorite Movies
| butterflychloe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 4 |
American Pie 1999, R) |
|
| 5 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 6 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Grease 1978, PG) |
|
| 13 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 14 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 16 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 17 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 19 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 21 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 22 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 23 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 24 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
























