My Favorite Movies
| busybaez91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Constantine 2005, R) |
|
| 2 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 3 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 4 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 5 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 6 |
We Were Soldiers 2002, R) |
|
| 7 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 8 |
300 2007, R) |
|
| 9 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 10 |
Million Dollar Baby 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 12 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 13 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 14 |
The Untouchables 1987, R) |














