My Favorite Movies
| busterbrown06's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Ringer 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Saw III 2006, R) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 6 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D 2005, PG) |
|
| 9 |
Mom at Sixteen 2005, Unrated) |
|
| 10 |
Glory Road 2006, PG) |
|
| 11 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 12 |
Raising Helen 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Larry the Cable Guy: Health Inspector 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |
|
| 15 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 19 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Bully 2001, R) |




















