My Favorite Movies
| burrrito's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 2 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 3 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 5 |
Mr. Bean's Holiday 2007, G) |
|
| 6 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 12 |
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978, Unrated) |
|
| 13 |
She's the Man 2006, PG-13) |













