My Favorite Movies
| burlfish76's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
21 Grams 2003, R) |
|
| 2 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 3 |
Gummo 1997, R) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Cherish 2002, R) |
|
| 7 |
Spun 2002, R) |
|
| 8 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 9 |
Lost In Translation 2003, R) |
|
| 10 |
House of Sand and Fog 2003, R) |










