My Favorite Movies


  BunnySundae's Rating My Rating
1
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
2
The Breakfast Club 1985,  R)
3
Back to the Future Part II 1989,  PG)
4
Clue 1985,  PG)
5
Dazed and Confused 1993,  R)
6
Monty Python and the Holy Grail 1974,  PG)
7
Monty Python's And Now for Something Completely Different 1971,  PG)
8
Fast Times At Ridgemont High 1982,  R)
9
The Full Monty 1997,  R)
10
Ferris Bueller's Day Off 1986,  PG)
11
Oliver! 1968,  G)
12
Grease 1978,  PG)
13
Matilda 1996,  PG)
14
Zoolander 2001,  PG-13)
15
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
16
A Christmas Story 1983,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments