My Favorite Movies


  Bunman's Rating My Rating
1
Baat sin faan dim ji yan yuk cha siu baau (The Untold Story) (Human Pork Chop) 1993,  Unrated)
Baat sin faan dim ji yan yuk cha siu baau (The Untold Story) (Human Pork Chop)
Great film - Check it the fuck out!!
2
Candyman 1992,  R)
Candyman
Very creepy film - Totally awesome - One of my all time fave films. Deffo check it out with the lights off and when its raining.
3
Cannibal Holocaust 1979,  NC-17)
Cannibal Holocaust
Fucking great - I dont care who you are, check it out.
4
Cannibal Ferox 1981,  R)
Cannibal Ferox
CLASSIC - John Morghen is awesome!
5
The Last House on the Left 1972,  R)
The Last House on the Left
Check it if you like rape/revenge stuff. I really like it.
6
TRON 1982,  PG)
TRON
Pretty much my fave film - I cant explain how good this is. Just sit your pussy down and watch it!
7
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
The Texas Chainsaw Massacre
The original and best in the series. I cannot stress to you how good this movie is. Just watch it and see - It is AWESOME!
8
Hellraiser 1987,  R)
Hellraiser
Awesome film. The beginning of a horror sensation!
9
Hellbound: Hellraiser 2 1988,  R)
Hellbound: Hellraiser 2
Man oh man, I love this film. Deffo check this one out.
10
Gou yeung yi sang(Dr. Lamb ) 1992,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments