My Favorite Movies
| bulldog77's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 3 |
Hook 1991, PG) |
|
| 4 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 5 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 6 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 11 |
Black Sheep 2006, R) |











