My Favorite Movies


  bullbear12's Rating My Rating
1
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
2
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
3
Epic Movie 2007,  PG-13)
4
Date Movie 2006,  PG-13)
5
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
6
Scary Movie 2000,  R)
7
Scary Movie 2 2001,  R)
8
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
9
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
An ok movie
10
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
11
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
Its okay
12
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
13
Ella Enchanted 2004,  PG)
14
Not Without My Daughter 1990,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
16
Jackass: Number Two 2006,  R)
17
Jackass - The Movie 2002,  R)
18
Dead Silence 1998,  R)
19
Dead Silence (Silence) (The Only Witness) 2003,  R)
20
Dead Silence 2006,  R)
21
Cinderella 1950,  G)
22
A Cinderella Story 2004,  PG)
23
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments