My Favorite Movies


  BuiltandSexy's Rating My Rating
1
Kung Fu Hustle 2004,  R)
2
Freddy Got Fingered 2001,  R)
3
Dave Chappelle's Block Party 2006,  R)
4
Assault on Precinct 13 2005,  R)
5
Starship Troopers 1997,  R)
6
Hero 2002,  PG-13)
7
The One 2001,  PG-13)
8
Fight Club 1999,  R)
9
The Godfather 1972,  R)
10
The Godfather, Part II 1974,  R)
11
The Godfather, Part III 1990,  R)
12
The Island 2005,  PG-13)
13
Cradle 2 the Grave 2003,  R)
14
Street Fighter 1994,  PG-13)
15
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
16
Jing wu ying xiong (Fist of Legend) 1994,  R)
17
Saw 2004,  R)
18
Saw II 2005,  R)
19
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990,  R)
20
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
21
Texas Chainsaw Massacre: A Family Portrait 1988,  Unrated)
22
Hostage 2005,  R)
23
The Texas Chainsaw Massacre - The Next Generation (The Return of the Texas Chainsaw Massacre) 1994,  R)
24
The Texas Chainsaw Massacre 1974,  R)
25
Game of Death 1978,  R)
26
Bruce Lee - A Warrior's Journey 2000,  Unrated)
27
Dragon: The Bruce Lee Story 1993,  PG-13)
28
Double Jeopardy 1999,  R)
29
Tang shan da xiong (Fists of Fury) (The Big Boss) 1971,  R)
30
Stephen King's It 1990,  Unrated)
31
Last Man Standing 1996,  R)
32
Enter the Dragon 1973,  R)
33
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
34
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005,  PG-13)
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior)
Damn He can Probally beat Jet Li in a fight! Tony Jaa is the Greatest!
35
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
IT was funny. I laughed and i cried.
36
Saw III 2006,  R)
Saw III
it was Crazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
37
Shottas 2002,  R)
Shottas
Best Move EVER!! "You want me to take the what and leave the what"
38
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
The Bourne Identity
My Name is JAson Boure i dont know who i am
39
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
40
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
41
Big Daddy 1999,  PG-13)
42
The Nutty Professor 1996,  PG-13)
43
Nutty Professor II - The Klumps 2000,  PG-13)
44
Bad Boys 1995,  R)
45
Bad Boys II 2003,  R)
46
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006,  PG-13)
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter)
THAT MOVIE WAS NUTS!!!! JET LI IS THE GREATEST!!!
47
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
48
The Waterboy 1998,  PG-13)
49
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
50
Forrest Gump 1994,  PG-13)
51
Life 1999,  R)
52
White Chicks 2004,  PG-13)
53
Scary Movie 2000,  R)
54
Scary Movie 2 2001,  R)
55
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
56
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
57
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) 2006,  R)
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King)
It was crazy I WANT MY ELEPHANT! WHERE THE F**K is MY ELEPHANT!
58
The Mask 1994,  PG-13)
59
Sin City 2005,  R)
60
Spawn 1997,  PG-13)
61
Batman Begins 2005,  PG-13)
62
Blood Diamond 2006,  R)
Blood Diamond
It was amazing!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
63
I Am Legend 2007,  PG-13)
I Am Legend
It was SICK MR Smith did his thing man
64
Underworld: The Rise of the Lycans 2009,  R)
Underworld: The Rise of the Lycans
sick the fights were cool lycans kick ass

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments