My Favorite Movies
| bugsmaxi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Hostage 2005, R) |
|
| 3 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 4 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 7 |
How to Lose Your Lover (50 Ways to Lose Your Lover) 2004, R) |
|
| 8 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 10 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 11 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |












